partners

שותפים עסקיים

partners

חברת Fortinet הינה ספקית בינלאומית של חומרה ושירותי אבטחת מידע ומובילת תחום מערכות אבטחת מידע משולבות (UTM). מוצרי החברה ושירותיה מספקים פתרון נרחב, משולב ובעל ביצועים גבוהים להגנה כנגד איומי אבטחת מידע משתנים תוך שמירה על פשטות תשתית המחשוב הארגונית.

Cybonet_logo_long_black

חברת Cybonet הינה ספקית מובילה של פתרונות אבטחת מידע לתחום מערכות המידע. החברה מציעה פתרונות מקיפים בתחום אבטחה וסינון תעבורת דואר אלקטרוני, פתרונות לארכוב דואר ופתרונות לסינון אתרי אינטרנט. הפתרונות קיימים הן בתצורת חומרה, תוכנה וכמערכת וירטואלית. פתרונות החברה זמינים גם לספקי שירות המעוניינים לספק פתרונות מבוססי ענן , שרידות והתאוששות מאסון ללקוחותיהם.

חברת צ'ק פוינט תעשיות תוכנה, הנה המובילה בעולם באבטחת האינטרנט. החברה מספקת ללקוחותיה פתרונות ללא פשרה להגנה כנגד כל סוגי האיומים, מפחיתה את מורכבות הניהול ועלות האחזקה הכוללת. צ'ק פוינט הינה חלוצת התעשייה עם מוצר ה- Firewall-1 וטכנולוגית ה- Stateful inspection. כיום, צ'ק פוינט ממשיכה לפתח פתרונות חדשניים המבוססים על ארכיטקטורת להבי התוכנה שלה, תוך כדי שהיא מספקת ללקוחותיה פתרונות גמישים ופשוטים אשר יכולים להיות מותאמים במלואם לצרכי אבטחת המידע של הארגון.

חברת Juniper Networks, הינה אחת מהיצרניות הממובילות את תחום תשתיות תקשורת הנתונים. החברה מספקת מגוון מוצרים בתחומי הניתוב, מיתוג, אבטחת מידע, האצת נתונים וניהול זהויות. היום מעל ל- 80% מתקשורת האינטרנט העולמית מועצת וזורמת על גבי מוצרי תשתית התקשורת של החברה. היחוד של החברה הינו בפיתוח פתרונות המבוססים על גבי תשתית אחידה, מערכת הפעלה אחידה לכלל מוצרי החברה וזאת על מנת לספק, תאימות, אמינות וביצועים תוך הפחתת הצורך בתחזוקה וניהול גרסאות ומערכות הפעלה שונות.
   Arcserve הינה ספקית מובילה של פתרונות הגנת מידע ושחזור מידע אשר מספקים לארגונים את היכולת והביטחון לאחזר את המידע והאפליקציות ברגע הצורך. החברה שהוקמה בשנת 1990 מספקת פתרונות מקיפים לסביבות וירטואליות ופיזיות, באתר הלקוח או בענן ומספקת שירות בלתי מתפשר המסייע ללקוחותיה להתמודד עם הסכנות והסביבות הדינמיות  הדרושות להתמודד עם המשכיות עסקית ומזעור סיכונים.
Forcepoint

חברת ForcePoint הינה מובילה עולמית בתחום פתרונות אחודים לאבטחת תוכן על גבי תשתיות ופלטפורמות שונות וביניהן אינטרנט, דואר אלקטרוני, בסיסי נתונים ותשתיות ארגוניות, החברה מספקת פתרון מיטבי לעשרות אלפי ארגונים ברחבי העולם כנגד הסיכונים העכשוויים תוך כדי שמירה על יחס עלות תועלת נמוך.

1000px-Avaya_Logo_svg AVAYA הינה יזמית ידועה וספקית עולמית מובילה של פתרונות. החברה מספקת לחברות גדולות, ארגונים ממשלתיים וחברות קטנות ובינוניות בכל העולם טכנולוגיות לתקשורת אחודה ושיתוף, מרכזי קשרי לקוחות ,ניהול חווית משתמש ותקשורת נתונים ואת מכלול השירותים מלא העוטף את הטכנולוגיה למתן פתרון שלם ללקוחותיה.
portnox-positive
מאז הקמתה בשנת 2007, פורטנוקס הינה אחת מהמובילות את שוק פתרונות ניהול ובקרת הגישה לרשת לארגונים בכל היקף, החל מארגונים בינוניים ועד לארגונים ענקיים וממשלתיים. באמצעות שימוש במגוון טכנולוגיות הרשת ובאלמנטים הרשתיים, מצליחה הפלטפורמה של פורטנוקס לאפשר לחברות לגדול, לבצע מיטוב ולפתח את תשתיות הרשת כל זאת תוך כדי בקרה על מתן גישה לאלמנטים העומדים בסטנדרי אבטחת המידע של הארגון.
Kemp_Logo_Wiki

מאז שנת 2000, KEMP הינה מובילה עקבית בתחום ה- ADC, היא השיקה ראשונה מספר רב של טכנולוגיות חדשניות וביניהן פתרונות וירטואליים, פתרונות המותאמים ל- SDN וכל זאת תוך שמירה על יתרון טכנולוגי ותמחור המאפשר לספק פתרונות טכנולוגיים מתקדמים לכל גודל של ארגון.

Centerity הינה ספקית מובילה של מערכות ניטור all-in-one לתשתיות ומערכות מחשוב ותקשורת. בעוד היא משנה החוקים בהם פועלות מערכות ניטור מסורתיות, מוצרי החברה מאפשרים למחלקות IT בשווקים שונים לפשט את ניהול הרשת וזרימת המידע ושלפר את הביצועים העיסקיים של הארגון.
מספק תוכנות אנטי וירוס עבור משתמשים עסקיים הביתה, עם חומת אש אנטי ספאם אפשרויות זמין גם כן.

חברת A10 Networks מובילה את תחום הרשתות האפליקטיביות, מסייעת לארגונים בכל הגדלים להאיץ, לבצע אופטימיזציה ולאבטח את האפליקציות שלהם. השוק העיקרי של החברה, שוק ה- ADC מונע מהגידול העצום בתנועת ה- IP הגלובלית. החברה הוכתרה שאחת החברות הפרטיות הצומחות ביותר בצפון אמריקה ע"י פירמת רו"ח דלוייט. לחברה מעל ל- 500 עובדים, הנהלת החברה ממוקמת בסן חוזה קליפורניה ויש לה 22 משרדים ברחבי העולם. החברה רווחית לאורך השנים ומראה גידול רבעוני עקבי בהכנסותיה.

Veriato_Logo חברת Veriato מפתחת פתרונות חכמים וחזקים אשר מאפשרים לחברות לקבל תובנה ונראות אל ההתנהגות האנושית של עובדיהם במהלך השימוש שלהם ברשת ובמשאבי המחשוב תוך כדי שיפור הגנה עליהם ומיטוב התפעוליות שלהם.
N-Stalker אינטרנט יישום אבטחה סורק – הערכה אבטחה כלי המשלב N-Stealth HTTP אבטחה סורק.
 kaspersky_logo קספרסקי הינה מובילה עולמית בתחום מערכות הגנת תחנות קצה, אבטחת ענן, מחשוב ואינטרנט לחברה מגוון פתרונות המספקים הגנה כנגד מתקפות ידועות ושאינן ידועות. כמו כן, החברה מספקת שירותי מודיעין סייבר למגוון גופים וארגונים ברחבי העולם